نخل هیرون - تولید کننده محصولات بر پایه خرما

۰۱. درباره تیم نخل هیرون

درباره تیم حرفه ای ما بیشتر بدانید

به نام خدا
در سال ۱۳۹۵ ه.ش برادران میم تصمیم به راه اندازی کسب و کار و فعالیت اقتصادی و اجتماعی گرفتند.از آنجایی که شور و شوق جوانی ، برادران میم را به اندیشه ای واداشت ، علاقه‌مند به این بودند که با ایجاد کسب و کار، جوانان را مشغول به کار و همچنین کسب درآمد نموده و در عین حال از پتانسیل های موجود در کشورمان نیز بهره ببرند که پس از آن تحقیق و تفحص در انواع زمینه‌های شغلی آغاز گردید.
پس از دو سال نتیجه گیری برادران میم قرار بر این شد که در صنعت مواد غذایی فعالیت خود را آغاز کنند . از آنجایی که فعالیت در این صنعت در بسیاری از رشته ها اشباع شده بود بنابراین تصمیم به فعالیت روی محصولات و فرآورده های خرما گرفتند که هنوز از نظر بسته بندی و فراوری کار چندانی انجام نشده بود و با استفاده از روش برون سپاری و بهره گیری از خطوط تولید در شهرک های صنعتی کشور و ثبت برند نخل هیرون ، کار بسته بندی و بهره گیری از ظرفیتهای موجود در سال ۱۳۹۷ آغاز گردید و در نهایت برای ورود بهتر به بازار در سال ۱۳۹۹ به‌صورت حرفه‌ای اقدامات لازم صورت پذیرفت و از روش‌ها و کانال‌های مختلف ، ورود برادران میم به بازار مواد غذایی آغاز شد.

Author  توسط مدیریت تیم توسعه نخل هیرون

اعضای تیم نخل هیرون

۰۲. اعضای تیم حرفه ای ما

جمعی از بهترین های تیم توسعه نخل هیرون

برند نخل هیرون جهت ارائه خدمات بهتر و معرفی محصولات خود از جمعی از افراد معتمد و با سابقه در بخش‌های مختلف بهره برده است تا محصولات به راحتی و با تضمین کامل به دست شما مصرف‌کنندگان عزیز برسد.

بخش تحقیق و توسعه : جهت تحقیق در زمینه فرآورده های خرمایی و نحوه تولید ، و جهت توسعه آن عمل می‌کند. متخصصین مربوطه با استفاده از به‌روز ترین منابع و تجهیزات پیشرفته این تحقیقات را انجام میدهند.

بخش تبلیغات : که در زمینه فعالیت‌های مجازی فعالیت دارد و شما مشتری گرامی با مشاهده کردن پوستر ها و سایت نخل هیرون میتوانید شاهد محصولات با کیفیت ما باشید.

بخش فروش : که در زمینه بازاریابی و توسعه فروش محصولات فعالیت دارد که شما میتوانید با نمایندگان بخش فروش نخل هیرون ارتباط مستقیم داشته و پاسخ پرسش هایتان را دریافت کنید.

Author  توسط مدیریت تیم توسعه نخل هیرون

شمس الدین شمسی

مدیر فروش

عمادالدین عمادی

توسعه دهنده بخش فروش

علی اکبر اکبری

کارشناس بازار

نمونه کار های تیم ما را مشاهده کنید

۰۳. پروژه های در دست اقدام ما

سعی ما بر این است همیشه جزء بهترین ها باشیم

نخل هیرون ، در نظر دارد با بهره‌‌وری از صنایع تبدیلی خرما ، بتواند از مشتقات و فواید محصولات خرمایی ، جهت ارائه به مصرف کنندگان عزیز اقدام نماید؛ مواردی که در دست اقدام است جهت استحصال از خرما به شرح زیر می‌باشد :

• قهوه خرما: قهوه خرما از هسته خرما تهیه میشود که طعمی شبیه به قهوه دارد.

• خمیر خرما : خمیر خرما یک محصول فرآوری و پاستوریزه شده از خرما بدون هیچ نوع مواد نگهدارنده است.

• قند خرما : قند خرما از خرمای خشک شده بدست می آید که جایگزین مناسبی به جای شکر یا قند کریستالی است.

• رب خرما : رب خرما گرم، بسیار مقوی و برای بدن مفید است و همانند رب انار مورد مصرف می باشد.

• شهد خرما: شهد خرما جایگزین مناسبی بجای مواد شیرین کننده بوده و در عین حال تصفیه شده است.

Author  توسط مدیریت تیم توسعه نخل هیرون